İade ve Değişim

 

 

 

İade/değişim işlemi için dilerseniz bizimle destek için 08503601560 iletişime geçebilir yada iade/değişim yapılmasını  istediğiniz ürün/ürünleri İade Taleplerim alanında oluşturabilirsiniz.

 

 

Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla paketinde olmalıdır. İade etmek istediğiniz ürünün sipariş no,iade nedeni ve istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak dordurulmalıdır.

 

 

Paketi iade kargo koduyla birlikte belirtilen kargo firmasına 7 gün içinde teslim etmeniz gerekmektedir. Kargo firmasına iade kargo kodunu (463130034 ) vermeniz yeterli olacaktır, sizden adres paylaşmanızı beklemeyeceklerdir. 7 gün içerisinde kargoya teslim edilmeyen iade talepleri iptal edilecektir.

 

 

Almış olduğunuz ürünün kusurlu olması durumunda anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

 

 

 Tekstil ürünlerde beden değişimi için gönderilen ürünlerin ve iadesi kabul gören tüm ürünlerde kargo ücreti müşterimize aittir.

 

 

Hijyen politikamız nedeniyle iç çamaşırı, küpe, kolye, deri ürünler vb. gibi aksesuarlar kesinlikle iade alınmamaktadır.

 

 

Yurtiçi Kargo müşteri numaramız: 463130034 bu kodu kargo paketinin üzerine yazınız.

 

 

İadeniz öncelikle Heavy Craft müşteri temsilcileri tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.

 

 

Yerine almak istediğiniz ürün eğer stoklarımızda varsa değişim işleminiz gerçekleştirilecektir.

 

 

İstediğiniz ürünün stoklarımızda olmadığı görülürse, müşteri temsilcilerimiz size telefon ile ulaşacaklardır.

 

 

İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.  (kargo hizmet bedeli hariç)

 

 

Bu 3 günlük süre, Heavy Craft'ın iade ettiğiniz ürünü almasıyla başlayacaktır..

 

Müşteri tarafından gönderilen ürünün kargo esnasında hasar görmesi Heavy Craft sorumluluğunda değildir.